*
*

Jesteśmy zespołem świadczącym usługi z całego zakresu stomatologii. W komfortowych warunkach zajmiemy się uśmiechem wszystkich pacjentów – od maluchów po seniorów.

Bạn đang xem: Nhận định arsenal vs benfica


Współpraca interdyscyplinarna między Nami – Lekarzami różnych specjalizacji pozwala na leczenie trudnych przypadków, bez odsyłania pacjenta. Wyróżnia Nas indywidualne, ,,ludzkie podejście” vị pacjentów i ich problemów ,z którymi się do Nas zgłaszają. 


Oferowane przez Nas usługi wykonywane są z użyciem najwyższej jakości materiałów oraz sprzętu. Strach przed bólem i dentystą można od teraz zostawić za drzwiami… My po prostu lubimy swoją pracę.Stomatologia zachowawcza

Używamy najnowocześniejszych materiałów dostępnych mãng cầu rynku do wykonywania wypełnień.

Xem thêm: Hư Thực Hầu Đồng Có Thật Không ? Sự Thật Khiến Ai Cũng Ngã NgửaStomatologia dziecięca

Indywidualne podejście bởi małych pacjentów , cierpliwość, system nagradzania.Kładziemy nacisk mãng cầu naukę dobrych nawyków, które zaprocentują w przyszłości.Ortodoncja

Doświadczenie nabyte w pracy na Uniwersytecie Medycznym pozwala na pomoc pacjentom z ciężkimi wadami zgryzu.RTG

Wykonujemy 3 rodzaje zdjęć: panoramiczne całego uzębienia, boczne głowy oraz punktowe pojedynczych zębów.


Protetyka

Oferujemy wiele rodzajów prac protetycznych, od porcelanowych po pełnoceramiczne. Współpraca z technikiem dentystycznym pozwala mãng cầu idealny dobór koloru. Najlepsza praca - khổng lồ praca niewidoczna, identyczna z zębami własnymi pacjenta.


Endodoncja/Leczenie kanałowe

Praca w powiększeniu mikroskopu, z użyciem mikrosilnika endodontycznego wraz z dokładnością i uporem naszych lekarzy jest gwarancją najdokładniejszego wypełnienia systemu kanałów korzeniowych. Kontrola mãng cầu miejscu z użyciem RTG.


Chirurgia/Implantologia

Wykonujemy wszelkiego typu zabiegi chirurgiczne wraz z implantami. Wieloletnie doświadczenie w pracy na Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, opanowanie i pewna ręka są gwarantem bezpiecznych procedur.


wypełnienie światłoutwardzalne - 220-320 zł rozległa odbudowa ( po, lecz. Kanałowym) - 270-370 zł odbudowa z użyciem włókna szklanego - 370 zł licówka kompozytowa bezpośrednia - 350 zł opatrunek leczniczy - 160 zł wybielanie nakładkowe - 1000 zł wybielanie zęba martwego: pierwsza wiz - 180 zł , kolejne - 120 złznieczulenie wliczone w koszt zabiegów"Podane ceny mają charakter orientacyjny, nie są wiążące i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66§1 kodeksu cywilnego.Ostateczne honorarium ustala się podczas konsultacji lekarskiej i tworzenia indywidualnego planu leczenia"